PARVEPOISID

Kes veel ei tea, kes või mis on PARVEPOISID, siis see on bänd, kes tõmbab peo ikka korralikult käima. Publiku tantsutamine garanteeritud!
Repertuaaris kaasaegse kõlapildiga meloodiline tantsutümakas! Kõik lood, mis ilmunud CD-plaatidel jäid ka plaatidele ja nendest on saanud ilus ajalugu.

www.parvepoisid.com

Kalev Tilk – akordion ja laul:

Mitmete ansamblite asutaja, muusika looja ja liige ansamblites: N-EURO, HELLAD VELLED (algusaastatel), PARVEPOISID jt.

Rain Kõrbe – basskitarr ja laul:

Mitmete ansamblite: PÜFFEL, VISKA VIIS, JÜRI HOMENJA saatebänd, SELFISH, IMRE MÜRK saatebänd jt. liige

Ansambel PARVEPOISID alustas 2004 a. ainult stuudioprojektina, kuid suure nõudluse tulemusena alustasime 2010 a. jaanuaris ka LIVE esinemistega 2-liikmelise bändina . Kõik seni ilmunud 7 CD-plaati nägid ilmavalgust enne PARVEPOISTE avalikku ülesastumist. Seega võib julgelt väita, et tegemist on ühe ainulaadsema ansambliga, omades enne rahva ette tulemist juba hulgaliselt heliplaate. Parvepoisid on koostanud ka 3 seltskonnalaulude raamatut.

 

Meie tänase päeva LIVE repertuaar koosneb peamiselt uuematest, hoogsatest ning moodsamatest tantsulistest lugudest. Siin on meie repertuaari mõningaid näiteid.
Meiega saab pidu kohe kindlasti hoo sisse ning PARVEPOISTEGA on ikka ja alati rahule jäädud. Meil on olemas ka ansambli esinemise jaoks vajalik helitehnika.

 

MEIE UUEMAD TANTSULOOD!